O mnie

Nazywam się
Anna Zyzik

i jestem…

…szczęśliwą choć mocno zabieganą, aktywną dziewczyną, szukającą w życiu ciekawych miejsc i dobrych ludzi. “Od zawsze” lubiłam poznawać różnorodny świat, wędrować po górach, podróżować autostopem, wieczorami szyć na maszynie albo czytać książki, biegać boso po trawie i kąpać się o zachodzie Słońca w jeziorze.

…z misji, powołania i fascynacji porodem – Doulą i Promotorem Karmienia Piersią. Pomagam przyszłym rodzicom przygotować się do porodu, towarzyszę przy porodzie wspierając emocjonalnie, wspieram w połogu oraz w okresie laktacyjnym i uczę jak opiekować się maluszkiem.

…z wykształcenia i zawodów wykonywanych w przeszłości – założycielem i dyrektorem prywatnego żłobka, nianią, pedagogiem, nauczycielem geografii, organizatorem turystyki i przewodnikiem górskim.

…z obecnie wykonywanego zawodu – przedsiębiorcą. Razem z mężem produkujemy gadżety dla aktywnych i podróżujących rodziców.

…prywatnie mamą trójki dzieci – zupełnie różnych, czasami zakręconych, czasami nieokiełznanych i fascynujących, a także szczęśliwą towarzyszką życia ich wyjątkowego taty.